MÖBLER / Bord / Skrivbord 9579627
nr 957 9627
Skrivbord
tidigt 1900-tal, Bemålat, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:05:48
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr